Akce a slevy > Pneumatiky
 
 

Pneumatiky

"Podkovy pro Vaše koně!!

Pneumatiky, duše a disky pro všechna motorová i nemotorové vozidla jsou hlavním obchodním artiklem. Sortiment značek a rozměrů pro osobní a nákladní vozidla zahrnuje kola od nejlevnějších modelů po premiové značky (Michelin, Bridgestone,GoodYear, Pirelli, Continental). Podobně je tomu i se sortimentem diskových kol. Jsme připraveni Vaše vozidlo opatřit rozměrově vhodným a oku lahodícím ráfkem plechovým i hliníkovým. 

Nejširší sortiment však nabízíme pro speciální kolovou techniku. Obouváme stroje pro údržbu travnatých ploch parků, golfových, fotbalových  hřišť a sportovních letišť. Dynamicky se rozvíjí i prodej pneumatik pro stále oblíbenější "čtyřkolky" (ATV).

      V naší nabídce jsou i takové speciality, jako jsou pneumatiky pro "kráčivé, resp. kráčející" bagry typu KAISER nebo Menzi-Muck. Pneumatiky na opěrné vzpěry rozměru 30x11,5-14,5 a 12,5/60-15 se vyznačují obrovskou nosností a snesou mimořádné statické zatížení..  Ceny začínají na Kč 7.580,- (bez DPH) za kus. Na tyto stroje máme skladem nejen nové pneumatiky, kompletní kola, ale i protektorovaná kola na kostrách původně leteckýcj pneumatik. Právě tyto protektory mají obrovskou nosnost násobně převyšující nosnost nových pneumatik a s přihlédnutím k jejích ceně nemají konkurenci. Doporučujeme výhradně pro použití na "kráčejících rypadlech" jako osazení kol na opěrných svahových ramenech, tyto pneu nejsou vhodné pro běžné použití na ostatních mimosilničních strojích (portálové jeřáby, vleky apod) s předpokladem jízdy pod trvalým zatížením. 

 

Pneumatiky pro zemědělskou a stavební mechanizaci tvoří nejvýraznější část ... 

 

 

 
 
 
 
 
 
Novinky:
Spuštěna nová prezentace
 
 
 
 
batman