Akce a slevy > defekt-stop MULTI-SEAL
 
 

defekt-stop MULTI-SEAL

  (klikni na LOGO a spusť film)

Máte zahradní traktor, sportovní čtyřkolku, terénní motocykl...? Tak to určitě znáte, tu prekérní situaci, kdy chcete vyrazit sekat trávu, protáhnout se lesním úvozem. Ale... někdo (!!!) odložil vloni do trávy hrábě! A blbě! Takže... kolo dolů, guma dolů... a tak dál. Je to otrava a zdržení. S MULTI-SEALem tohle nezažijete. Ani nebudete vědět, že máte v pneumatice díru.

MULTI-SEAL je hmota kašovité konzistence, která se přes ventil vtlačí do pneumatiky (v množství dle velikosti kola) a v případě defektu zaplní otvor (až 15mm v průměru) a zabrání úniku vzduchu. Vozidlo pokračuje v práci. Bez prostojů jinak nutných k provedení opravy.

  • Heavy Duty - pro všechny druhy pneumatik, účinný proti průpichům až do průměru 15mm. Směs nezpůsobuje korozi disku. Vhodný pro ochranu parkové, golfové, zahradní techniky, sanitní vozidla, kola návěsů a zeměnělské techniky.
  • Hydro Seal - pro ochranu kol, která jsou plněna vodou, roztokem chloridu vápenatého nebo anti-freezem. Kola po naplnění odolávají průpichu, zatěsní se i oblast "patka-ráfek". Směs nezpůsobuje korozi disku. Vhodný pro čelní nakladače, traktory, dozéry atd.
  • ArmorSeal - chrání kola nejtěžší techniky při práci v lomech, ve stavebnictví, na skládkách odpadu. Vhodný pro vojenská vozidla. Nezpůsobuje korozi disků.

Jak to funguje?  (klikni na LOGO a spusť film)

Po naplnění kola a jeho otáčení při jízdě, přilne MULTI-SEAL vlivem odstředivé síly k vnitřnímu obvodu pláště. V případě, že dojde k průpichu, zatěsní otvor okolo předmětu. Po vytržení předmětu z pneumatiky je hmota do otvoru strhávána unikajícím vzduchem. Vlákna a plnivo okamžitě otvor utěsní a k dalšímu poklesu tlaku v pneu nedochází. 

Jak se kolo plní?

Pneumatika se běžně nasadí na disk a nahustí. Po naskočení patek se vyjme ventilová vložka, na ventil se nasadí plnicí pumpa MULTI-SEAL. Pumpa má určitý vnitřní objem (lze regulovat zarážkou-omezovačem zdvihu pístu). Pumpa je vsazena do nádoby s MULTI-SEALEM. Podle rozměru pneumatiky vyčtete z přiložené tabulky kolikrát musíte pumpu naplnit a vyprázdnit do kola. Kolo naplníte, očistíte ventil, vsadíte ventilovou vložku a nahustíte na doporučený tlak. Toť vše.

Kde je možné kolo naplnit?

Jedna možnost je kolo dopravit do našeho servisu, kde kolo napočkání naplníme a odešleme zpět k Vám. Druhá možnost je oslovit kterýkoliv servis v okolí a my rádi po dohodě MULTI-SEAL dodáme k použití.

 
 
 
 
 
 
Novinky:
Spuštěna nová prezentace
 
 
 
 
batman