Akce a slevy > kované disky ALCOA > Dura-Bright® EVO Wheels
 
 

Dura-Bright® EVO Wheels

                                                                          

Jedině patentovaná úprava povrchu DURA-BRIGHT Vám umožní udržet zrcadlový lesk pouhou vodou a mýdlem. S nástupem nové generace EVO Wheels se rapidně zvyšuje i odolnost vůči chemikáliím: úrovně pH rozšířeny od 5 až 9 na 2 až 12 a desetkrát vyšší odolnost vůči korozi.               

 

       

Jelikož kola Alcoa Dura Bright mají upravený povrch, nikoliv lakovaný, nemůže dojít k otlučení, loupání, praskání laku ani ke korozi a nikdy nepotřebují leštění. Toto žádný jiný výrobce nemůže nabídnout. Dokonce po stovkách mytí a statisících ujetých kilometrů si kola Alcoa Dura-Bright zachovávají svůj původní třpyt.

Toto nemůžete říci o žádných lakovaných kolech, která se poškrábou, přirozeně korodují a provozem ztratí původní barvu (zežloutnou). Pouze kola Dura-Bright používají patentovaný způsob ochrany povrchu penetrací. Penetrační roztok pronikne do povrchu a stane se součástí kola. Toto a navíc pět let záruky na defekty materiálu a korozi mají pouze kola Alcoa.

 

Teď mohou Vaše kola perfektně vypadat bez vynaložené námahy nutně věnované kolům plechovým nebo hliníkovým. Tak ušetříte peníze a čas - a navíc se na cestě každý ohlédne za Vaším truckem, návěsem nebo autobusem.

 

 

 

Sortiment rozměrů diskových kol ALCOA s povrchem DuraBright se stále rozšiřuje. Informace naleznete v sekci: Sortiment disků.

I značně znečištěné kolo s úpravou Dura-Bright stačí opláchnout tlakovou vodou a po omytí šamponem a opláchnutí je kolo opět zářivě čisté. 

S vyšší pevností, jednoduchým čištěním a údržbou, získáte všechny výhody poskytované koly ALCOA včetně:

  • jedinečnost, nekompromisní kovanou pevnost
  • méně pokut za přeložení nákladu - více paliva
  • dokonalý odvod tepla prodlouží životnost pneu a brzd
  • 100% recyklovatelnost
  • široký výběr kol a doplňků
 
 
 
 
 
 
Novinky:
Spuštěna nová prezentace
 
 
 
 
batman