Akce a slevy > kované disky ALCOA > Sortiment disků
 
 

Sortiment disků

 

Kompletní specifikace disků pro rok 2014 zde:

 

Klikněte na obrázek pro zobrazení v .pdf

Pokud nahrazujete ocelové disky hliníkovými, nezapomeňte, že hliníková kola mají větší tloušťku stěny (viz výše - v tabulce údaj "Tloušťka disku (mm)" a proto zkontrolujte délku kolových šroubů. Matice musí zakrýt min.10 závitů. Pokud jsou šrouby kratší, použijte disk s otvory (pro šrouby) o průměru 32mm a zápustné matice ALCOA (viz. příslušenství) nebo nasaďte delší šrouby a objednejte kola s otvory o průměru 26mm.  Používejte matice s otočnou podložkou, zabráníte poškrábání povrchu při dotahování matic.

          

Před montáží dokonale očistěte dosedací plochy náboje a použijte separační tuk Al-Grease (viz příslušenství). Tato péče se vyplatí při pozdější demontáži kol. Zabránite vzniku galvanického napětí a kola lze lehce oddělit z nápravy. Al-Grease použijte i na dosedací plochy disku a pneumatiky. Nepřilepí se a snadněji se demontuje.

Šrouby dotahujte na moment doporučený výrobcem vozidla. Pokud poškodíte ventil, použijte pouze schválený typ (viz příslušenství). Utáhněte momentem 9.0 - 14.6 Nm.


 
 
 
 
 
 
Novinky:
Spuštěna nová prezentace
 
 
 
 
batman